SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
POJKAR 2016
Röke IBK
Seniorer
DAM A, D1
DAM UTVECKLING, D3
HERR A, H2
HERRJUNIOR 18
Motionsinnebandy Hässleholm
Ungdomar
FLICKOR 2010-2012
FLICKOR 2013-2014
FLICKOR 2015-2016
FLICKOR 2017
POJKAR 2007-2008
POJKAR 2009
POJKAR 2010
POJKAR 2011-2012
POJKAR 2013
POJKAR 2014
POJKAR 2015
POJKAR 2016
POJKAR 2017
INNEBANDYSKOLA
RÖKE PUPPIES
LEDARE
Spontaninnebandy
Röke IBK Camp & Cuper
Röke IBK Företagscup
Röke IBKs Träningscamp
Röke Camp
Röke webbsändningar
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Röke IBK
Seniorer
DAM A, D1
DAM UTVECKLING, D3
HERR A, H2
HERRJUNIOR 18
Motionsinnebandy Hässleholm
Ungdomar
FLICKOR 2010-2012
FLICKOR 2013-2014
FLICKOR 2015-2016
FLICKOR 2017
POJKAR 2007-2008
POJKAR 2009
POJKAR 2010
POJKAR 2011-2012
POJKAR 2013
POJKAR 2014
POJKAR 2015
POJKAR 2016
POJKAR 2017
INNEBANDYSKOLA
RÖKE PUPPIES
LEDARE
Spontaninnebandy
Röke IBK Camp & Cuper
Röke IBK Företagscup
Röke IBKs Träningscamp
Röke Camp
Röke webbsändningar
Röke Innebandyklubb
Hässleholm
POJKAR 2016
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Kontakt
MEDLEMSKAP
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Kontakt
MEDLEMSKAP
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Grön Nivå Pojkar B Nordöstra Knatteligan
2023/24: Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan
2022/23: Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan
OKTOBER 2023
14
08:00
lör
08:00
T4 Sporthall
Röke IBK P16
- Frosta IBF P16
-
14
11:00
lör
11:00
T4 Sporthall
Perstorp Bälinge IK F/P15-17 -
Röke IBK P16
-
21
11:00
lör
11:00
Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK P/F15 Röd -
Röke IBK Pojkar 16
-
21
11:45
lör
11:45
Lönsboda Sporthall
Röke IBK Pojkar 16
- Örkelljunga IF P14/15
-
NOVEMBER 2023
11
10:45
lör
10:45
Höörs Idrottshall
Röke IBK P16
- Åby IBK Klippan
-
11
12:15
lör
12:15
Höörs Idrottshall
Lönsboda IBK P/F16 -
Röke IBK P16
-
25
10:00
lör
10:00
T4 Sporthall
FBC Viljan P14-17-1 -
Röke IBK Pojkar 16
-
DECEMBER 2023
09
11:30
lör
11:30
Ugglehallen
IBK Osby PF15/16 -
Röke IBK P16
-
09
12:15
lör
12:15
Ugglehallen
Röke IBK P16
- Röke IBK P17
-
16
10:00
lör
10:00
Tianshallen
Röke IBK Pojkar 16
- FBC Viljan P14-17-1
-
16
11:30
lör
11:30
Tianshallen
Bromölla IBK 14/15 1 -
Röke IBK Pojkar 16
-
JANUARI 2024
20
10:15
lör
10:15
Ljungbyheds Idrottshall
Frosta IBF P15-1 -
Röke IBK Pojkar 16
-
20
11:00
lör
11:00
Ljungbyheds Idrottshall
Röke IBK Pojkar 16
- FBC Viljan P14-17-1
-
21
13:45
sön
13:45
Osby Sporthall
Lönsboda IBK P/F16 -
Röke IBK P16
-
21
14:30
sön
14:30
Osby Sporthall
Röke IBK P16
- Frosta IBF P16
-
FEBRUARI 2024
10
10:00
lör
10:00
Lönsboda Sporthall
Röke IBK P16
- Röke IBK P17
-
10
10:00
lör
10:00
Tianshallen
Örkelljunga IF P14/15 -
Röke IBK Pojkar 16
-
10
10:45
lör
10:45
Tianshallen
Röke IBK Pojkar 16
- Frosta IBF P15-2
-
10
11:30
lör
11:30
Lönsboda Sporthall
Åby IBK Klippan -
Röke IBK P16
-
MARS 2024
03
11:00
sön
11:00
Klippans Idrottshall
Perstorp Bälinge IK F/P15-17 -
Röke IBK P16
-
03
11:40
sön
11:40
Klippans Idrottshall
Röke IBK P16
- IBK Osby PF15/16
-
16
09:00
lör
09:00
T4 Sporthall
Röke IBK Pojkar 16
- Röke IBK P15 Svart
-
16
11:00
lör
11:00
T4 Sporthall
Lönsboda IBK P/F15 Svart -
Röke IBK Pojkar 16
-
Sponsorer