SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Röke Innebandyklubb
Hässleholm

Spelade matcher
FEBRUARI 2024
 
28
20:00
ons
20:00    
HERRJUNIOR 18, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Röke IBK  -      
28
20:00
ons
20:00    
HERRJUNIOR 18, Munkahallen
 
Munka-Ljungby IBK - Röke IBK HERRJUNIOR 18  -      
28
20:00
ons
20:00    
POJKAR 2007-2008, Osby Idrottshall
Osby/Röke - IBK Lund  -      
 
25
15:00
sön
15:00    
DAM A, D1, Bråhögshallen
IK Stanstad - Röke IBK A6  -  7  
 
18
16:30
sön
16:30    
POJKAR 2007-2008, Osby Idrottshall
Osby/Röke - Kävlinge  -      
18
16:00
sön
16:00    
HERR A, H2, Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK - Röke IBK6  -  8  
18
13:00
sön
13:00    
Röke IBK F10-12 - VV-84 SK Bjuv F09-112  -  0  
17
14:00
lör
14:00    
POJKAR 2007-2008, Osby Sporthall
Osby/Röke - IK Stanstad P07  -      
16
19:30
fre
19:30    
HERRJUNIOR 18, Qpoolen
Röke IBK - Höllvikens IBF  -      
14
20:00
ons
20:00    
POJKAR 2007-2008, Bortamatch
Röke IBK - Osby/Röke  -      
14
19:00
ons
19:00    
FLICKOR 2010-2012, Tyrs Hovs Sportcentra
Röke IBK F10-12 - Häljarps SK F09/100  -  9  
13
19:30
tis
19:30    
HERRJUNIOR 18, Tyrs Hov Sportcenter
 
Röke IBK HERRJUNIOR 18 - Höllviken   -      
 
11
15:00
sön
15:00    
Röke IBK P07-08 - IBK Lund P2007-2009 Sandby10  -  4  
11
14:00
sön
14:00    
POJKAR 2014, Tyrs Hovs Sportcentra
Frosta IBF P13/14 - Röke IBK P14  -      
11
13:00
sön
13:00    
Röke IBK F10-12 - Höganäs IBF F09-113  -  9  
11
12:00
sön
12:00    
POJKAR 2014, Tyrs Hovs Sportcentra
Röke IBK P14 - Willands IBK PF13 Svart  -      
11
11:00
sön
11:00    
POJKAR 2010, Qpoolen
Röke IBK P10 - FBC Engelholm P116  -  3  
11
10:00
sön
10:00    
POJKAR 2013, T4 Sporthall
 
Röke IBK POJKAR 2013 - Lönsboda   -      
10
15:00
lör
15:00    
DAM A, D1, Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK A - Röke IBK A4  -  2  
10
15:00
lör
15:00    
POJKAR 2014, T4 Sporthall
Röke IBK POJKAR 2015 - FBC Viljan  -      
10
15:00
lör
15:00    
POJKAR 2014, T4 Sporthall
Röke IBK POJKAR 2015 - Lönsboda IBK  -      
10
15:00
lör
15:00    
POJKAR 2015, T4 Sporthall
Lönsboda IBK P/F15 Svart - Röke IBK P15 Röd  -      
10
15:00
lör
15:00    
POJKAR 2015, T4 Sporthall
FBC Viljan PF14-17-2 - Röke IBK P15 Röd  -      
10
13:00
lör
13:00    
POJKAR 2014, T4 Sporthall
Röke IBK POJKAR 2015 - Lönsboda IBK  -      
10
13:00
lör
13:00    
POJKAR 2014, T4 Sporthall
Röke IBK POJKAR 2015 - FBC Viljan  -      
10
13:00
lör
13:00    
POJKAR 2015, T4 Sporthall
Röke IBK P15 Röd - FBC Viljan PF14-17-2  -      
10
13:00
lör
13:00    
POJKAR 2015, T4 Sporthall
Röke IBK P15 Röd - Lönsboda IBK P/F15 Röd  -      
10
12:00
lör
12:00    
FLICKOR 2015-2016, T4 Sporthall
Röke IBK F15/16 - IBK Lund F2015-2016 SÖ  -      
10
11:30
lör
11:30    
POJKAR 2016, Lönsboda Sporthall
Åby IBK Klippan - Röke IBK P16  -      
10
11:30
lör
11:30    
POJKAR 2017, Lönsboda Sporthall
Röke IBK P17 - Lönsboda IBK P/F16  -      
10
11:00
lör
11:00    
FLICKOR 2015-2016, T4 Sporthall
Röke IBK F15-17 - IK Stanstad F15-17  -      
10
11:00
lör
11:00    
FLICKOR 2017, T4 Sporthall
Röke IBK F15-17 - IK Stanstad F15-17  -      
10
10:45
lör
10:45    
POJKAR 2016, Tianshallen
Röke IBK Pojkar 16 - Frosta IBF P15-2  -      
10
10:00
lör
10:00    
FLICKOR 2015-2016, T4 Sporthall
Höganäs IBF F16 - Röke IBK F15/16  -      
10
10:00
lör
10:00    
FLICKOR 2017, T4 Sporthall
Höganäs IBF F16 - Röke IBK F15/16  -      
10
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2009, Tyrs Hovs Sportcentra
Röke IBK P09 - Malmö FBC P09-108  -  0  
10
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2016, Lönsboda Sporthall
Röke IBK P16 - Röke IBK P17  -      
10
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2016, Tianshallen
Örkelljunga IF P14/15 - Röke IBK Pojkar 16  -      
10
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2017, Lönsboda Sporthall
Röke IBK P16 - Röke IBK P17  -      
10
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 2015-2016, T4 Sporthall
IK Stanstad F15-17 - IBK Lund F15-16 Sandby  -      
10
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 2017, T4 Sporthall
Röke IBK F15-17 - Höganäs IBF F16  -      
10
09:00
lör
09:00    
POJKAR 2011-2012, Killebäckshallen
IBK Lund P2011 Dalby 2 - Röke IBK P11-125  -  6  
09
20:15
fre
20:15    
HERR A, H2, Västergårdshallen
FBC Helsingborg A - Röke IBK7  -  4  
09
19:30
fre
19:30    
HERRJUNIOR 18, Qpoolen
Röke IBK - IBK Landskrona  -      
09
19:30
fre
19:30    
HERRJUNIOR 18, Qpoolen
 
Röke IBK HERRJUNIOR 18 - Landskrona   -      
07
19:30
ons
19:30    
DAM A, D1, Qpoolen
Röke IBK A - Åstorp/Kvidinge IBS A3  -  5  
05
19:30
mån
19:30    
POJKAR 2009, Tyrs Hovs Sportcentra
Röke IBK P09 - Förslövs IF P/F 09-119  -  1  
 
04
16:00
sön
16:00    
DAM A, D1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - Röke IBK A7  -  1  
04
15:00
sön
15:00    
FLICKOR 2015-2016, Gantoftahallen
Röke IBK F15/16 - Gantofta IBK F15-2  -      
04
14:15
sön
14:15    
FLICKOR 2015-2016, Gantoftahallen
Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart - Röke IBK F15/16  -      
04
11:00
sön
11:00    
POJKAR 2007-2008, FORUM Örkelljunga
Örkelljunga IF P07/09 - Röke IBK P07-087  -  6  
04
11:00
sön
11:00    
POJKAR 2011-2012, T4 Sporthall
Röke IBK P11-12 - Palmstaden IK P11-139  -  2  
03
15:00
lör
15:00    
POJKAR 2011-2012, T4 Sporthall
Höganäs IBF P12/13 - Röke IBK Pojkar 11-12  -      
03
13:30
lör
13:30    
HERRJUNIOR 18, Helsingborg Arena B
FC/FBC Helsingborg - Röke IBK  -      
03
13:00
lör
13:00    
POJKAR 2011-2012, T4 Sporthall
Röke IBK Pojkar 11-12 - Bromölla IBK 12/13  -      
03
12:30
lör
12:30    
POJKAR 2007-2008, Killebäckshallen
Osby/Röke - IBK Lund P2007-2009 Sandby  -      
02
19:30
fre
19:30    
HERR A, H2, Tyrs Hovs Sportcentra
Röke IBK - Lomma FBC11  -  6  
JANUARI 2024
 
28
16:00
sön
16:00    
DAM A, D1, Qpoolen
Röke IBK A - Gantofta IBK6  -  4  
28
14:00
sön
14:00    
POJKAR 2010, Strandängsskolan
Båstads GIF P10/11 - Röke IBK P104  -  6  
28
13:00
sön
13:00    
HERR A, H2, Qpoolen
Röke IBK - IBK Lund A13  -  5  
28
11:00
sön
11:00    
Röke IBK P07-08 - Kävlinge IBK P06/077  -  5  
27
16:00
lör
16:00    
POJKAR 2007-2008, Osby Sporthall
Osby/Röke - Örkelljunga IF P07/09  -      
27
15:10
lör
15:10    
FLICKOR 2013-2014, Ängelholms Idrottshall
Röke IBK F13-14 - Gantofta IBK F13  -      
27
14:00
lör
14:00    
Röke IBK F10-12 - IBK Osby F10/115  -  3  
27
13:50
lör
13:50    
FLICKOR 2013-2014, Ängelholms Idrottshall
Röke IBK F13-14 - FBC Engelholm F12/F13  -      
27
13:10
lör
13:10    
FLICKOR 2013-2014, Ängelholms Idrottshall
Munka-Ljungby IBK F12-15 - Röke IBK F13-14  -      
27
12:30
lör
12:30    
HERRJUNIOR 18, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK - Röke IBK  -      
27
12:20
lör
12:20    
POJKAR 2014, T4 Sporthall
Röke IBK P14 - Örkelljunga IF P13/14  -      
27
11:40
lör
11:40    
POJKAR 2013, T4 Sporthall
Willands IBK PF13 Svart - Röke IBK P13  -      
27
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2013, T4 Sporthall
Röke IBK P13 - Örkelljunga IF P13/14  -      
27
10:20
lör
10:20    
POJKAR 2014, T4 Sporthall
Willands IBK PF13 Svart - Röke IBK P14  -      
27
09:00
lör
09:00    
POJKAR 2013, T4 Sporthall
Röke IBK P14 - Röke IBK P13  -      
27
09:00
lör
09:00    
POJKAR 2014, T4 Sporthall
Röke IBK P14 - Röke IBK P13  -      
25
18:30
tor
18:30    
POJKAR 2010, Ljungbyheds Idrottshall
FBC Viljan P09 - Röke IBK P105  -  6  
 
21
17:30
sön
17:30    
POJKAR 2007-2008, Osby Sporthall
Osby/Röke - Kävlinge IBK P06/07  -      
21
16:50
sön
16:50    
FLICKOR 2013-2014, Gantoftahallen
Gantofta IBK F13 - Röke IBK F13-14  -      
21
16:00
sön
16:00    
POJKAR 2017, Osby Sporthall
Frosta IBF P16 - Röke IBK P17  -      
21
15:15
sön
15:15    
POJKAR 2017, Osby Sporthall
Röke IBK P17 - IBK Osby PF15/16  -      
21
15:00
sön
15:00    
Röke IBK P07-08 - IK Stanstad P072  -  4  
21
15:00
sön
15:00    
POJKAR 2011-2012, Sallerupshallen
Eslövs IBF FP10/11 - Röke IBK P11-123  -  2  
21
14:30
sön
14:30    
POJKAR 2016, Osby Sporthall
Röke IBK P16 - Frosta IBF P16  -      
21
14:15
sön
14:15    
DAM A, D1, Lerbäckshallen A
IBK Lund A - Röke IBK A4  -  2  
21
14:10
sön
14:10    
FLICKOR 2013-2014, Gantoftahallen
Höganäs IBF F12/13 - Röke IBK F13-14  -      
21
14:10
sön
14:10    
FLICKOR 2013-2014, Bortamatch
Röke IBK F13-14 - Häljarps SK F13/14/15  -      
21
13:45
sön
13:45    
POJKAR 2016, Osby Sporthall
Lönsboda IBK P/F16 - Röke IBK P16  -      
21
13:00
sön
13:00    
POJKAR 2014, Nosabyhallen
Örkelljunga IF P13/14 - Röke IBK P14  -      
21
12:15
sön
12:15    
POJKAR 2014, Nosabyhallen
Röke IBK P14 - Perstorp Bälinge IK P12/13  -      
21
11:00
sön
11:00    
POJKAR 2010, Qpoolen
Röke IBK P10 - Höganäs IBF P09-115  -  2  
21
11:00
sön
11:00    
POJKAR 2011-2012, Vittsjö Idrottshall
Lönsboda IBK P/F-13 - Röke IBK Pojkar 11-12  -      
21
10:00
sön
10:00    
POJKAR 2011-2012, Vittsjö Idrottshall
Röke IBK Pojkar 11-12 - Emmaljunga GOIF P11  -      
21
10:00
sön
10:00    
POJKAR 2014, Nosabyhallen
Willands IBK PF13 Svart - Röke IBK P14  -      
20
15:30
lör
15:30    
POJKAR 2009, Bortamatch
 
Röke IBK POJKAR 2009 - IBK Landskrona   -      
20
13:00
lör
13:00    
HERR A, H2, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona - Röke IBK5  -  6  
20
11:00
lör
11:00    
FLICKOR 2015-2016, T4 Sporthall
Gantofta IBK F15-2 - Röke IBK F15/16  -      
20
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2013, Osby Sporthall
Röke IBK P13 - Willands IBK PF13 Svart  -      
20
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2016, Ljungbyheds Idrottshall
Röke IBK Pojkar 16 - FBC Viljan P14-17-1  -      
20
10:15
lör
10:15    
POJKAR 2016, Ljungbyheds Idrottshall
Frosta IBF P15-1 - Röke IBK Pojkar 16  -      
20
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2013, Osby Sporthall
IBK Osby P14 - Röke IBK P13  -      
20
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 2015-2016, T4 Sporthall
Röke IBK F15/16 - IBK Landskrona F14  -      
19
19:30
fre
19:30    
HERRJUNIOR 18, Qpoolen
Röke IBK - FC/FBC Helsingborg  -      
17
19:30
ons
19:30    
HERR A, H2, Qpoolen
Röke IBK - Lönsboda IBK7  -  9  
17
19:30
ons
19:30    
POJKAR 2007-2008, Osby Sporthall
IBK Osby/Röke IBK P07 - Röke IBK P07-083  -  6  
17
19:30
ons
19:30    
POJKAR 2009, Bortamatch
 
Osby ibk - Röke IBK POJKAR 08/09  -      
 
14
15:00
sön
15:00    
DAM A, D1, Qpoolen
Röke IBK A - Höllvikens IBF A6  -  5  
14
10:30
sön
10:30    
POJKAR 2009, Bortamatch
 
IBK Lund - Röke IBK POJKAR 2009  -      
13
16:30
lör
16:30    
POJKAR 2010, Tolvåkershallen B
Hofterups IBF P10 - Röke IBK P102  -  10
13
15:30
lör
15:30    
FLICKOR 2015-2016, Bråhögshallen
IK Stanstad F15-17 - Malmhaug IBF F16 Bunkeflo  -      
13
15:30
lör
15:30    
POJKAR 2007-2008, Landskrona Idrottshall
Osby/Röke - IBK Landskrona P16  -      
13
14:45
lör
14:45    
FLICKOR 2015-2016, Bråhögshallen
Palmstaden IK F14-16 Vit - Röke IBK F15-17  -      
13
14:45
lör
14:45    
FLICKOR 2015-2016, Bråhögshallen
Röke IBK F15/16 - IK Stanstad F15-17  -      
13
14:45
lör
14:45    
FLICKOR 2017, Bråhögshallen
Palmstaden IK F14-16 Vit - Röke IBK F15-17  -      
13
14:45
lör
14:45    
FLICKOR 2017, Bråhögshallen
Röke IBK F15/16 - IK Stanstad F15-17  -      
13
14:00
lör
14:00    
FLICKOR 2015-2016, Bråhögshallen
Palmstaden IK F14-16 Vit - IK Stanstad F15-17  -      
13
14:00
lör
14:00    
FLICKOR 2017, Bråhögshallen
Malmhaug IBF F16 Bunkeflo - Röke IBK F15-17  -      
13
14:00
lör
14:00    
Röke IBK P11-12 - Malmhaug IBF P11-136  -  2  
13
11:30
lör
11:30    
FLICKOR 2010-2012, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Röke IBK F10-127  -  0  
13
11:30
lör
11:30    
POJKAR 2015, Lönsboda Sporthall
Röke IBK P15 Svart - Lönsboda IBK P/F15 Svart  -      
13
10:45
lör
10:45    
POJKAR 2015, Lönsboda Sporthall
Örkelljunga IF P14/15 - Röke IBK P15 Svart  -      
13
10:45
lör
10:45    
POJKAR 2015, Lönsboda Sporthall
Röke IBK P15 Svart - Bromölla IBK 14/15 1  -      
13
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2015, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK P/F15 Röd - Röke IBK P15 Svart  -      
12
19:30
fre
19:30    
HERRJUNIOR 18, Killebäckshallen
IBK Lund - Röke IBK  -      
11
20:00
tor
20:00    
HERR A, H2, Kungsgårdshallen
FBC Engelholm A - Röke IBK8  -  5  
DECEMBER 2023
 
18
20:30
mån
20:30    
HERRJUNIOR 18, Halörhallen
 
Höllviken - Röke IBK HERRJUNIOR 18  -      
 
17
17:00
sön
17:00    
HERR A, H2, Qpoolen
Röke IBK - Eslövs IBF A6  -  5  
17
15:00
sön
15:00    
Röke IBK P07-08 - IBK Landskrona P164  -  1  
17
13:00
sön
13:00    
POJKAR 2010, Qpoolen
Röke IBK P10 - IBK Lund P2010 Svart6  -  6  
17
11:00
sön
11:00    
Röke IBK F10-12 - Munka-Ljungby IBK F09-112  -  4  
17
09:00
sön
09:00    
POJKAR 2009, Qpoolen
Röke IBK P09 - Urdraget lag (FC Helsingborg)  -      
16
16:00
lör
16:00    
POJKAR 2007-2008, Bråhögshallen
Osby/Röke - IK Stanstad P07  -      
16
14:15
lör
14:15    
DAM A, D1, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF A - Röke IBK A6  -  8  
16
12:20
lör
12:20    
POJKAR 2013, T4 Sporthall
Röke IBK P13 - Frosta IBF P13/14  -      
16
11:30
lör
11:30    
POJKAR 2016, Tianshallen
Bromölla IBK 14/15 1 - Röke IBK Pojkar 16  -      
16
10:20
lör
10:20    
POJKAR 2013, T4 Sporthall
Willands IBK PF13 Svart - Röke IBK P13  -      
16
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2016, Tianshallen
Röke IBK Pojkar 16 - FBC Viljan P14-17-1  -      
16
09:00
lör
09:00    
POJKAR 2013, T4 Sporthall
Röke IBK P13 - Perstorp Bälinge IK P12/13  -      
 
10
16:00
sön
16:00    
HERR A, H2, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK - Röke IBK15  -  2  
10
16:00
sön
16:00    
POJKAR 2009, Qpoolen
Röke IBK P09 - Hofterups IBF P094  -  2  
10
14:10
sön
14:10    
POJKAR 2007-2008, Killebäckshallen
IBK Lund P2007-2009 Sandby - Röke IBK P07-081  -  5  
10
12:30
sön
12:30    
HERRJUNIOR 18, Toftanäs Sporthall
Malmö FBC - Röke IBK  -      
10
12:30
sön
12:30    
POJKAR 2010, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P11 - Röke IBK P107  -  7  
09
17:00
lör
17:00    
POJKAR 2013, FORUM Örkelljunga
Röke IBK P13 - Örkelljunga IF P13/14  -      
09
16:00
lör
16:00    
POJKAR 2013, FORUM Örkelljunga
IBK Osby P14 - Röke IBK P13  -      
09
16:00
lör
16:00    
POJKAR 2013, Bortamatch
 
Örkelljunga - Röke IBK POJKAR 2013  -      
09
15:00
lör
15:00    
POJKAR 2011-2012, T4 Sporthall
Båstads GIF P 12/13 - Röke IBK Pojkar 11-12  -      
09
14:45
lör
14:45    
FLICKOR 2010-2012, Gantoftahallen
Gantofta IBK F11 - Röke IBK F10-125  -  3  
09
13:00
lör
13:00    
POJKAR 2011-2012, T4 Sporthall
Röke IBK Pojkar 11-12 - FBC Engelholm P13  -      
09
12:15
lör
12:15    
POJKAR 2016, Ugglehallen
Röke IBK P16 - Röke IBK P17  -      
09
12:15
lör
12:15    
POJKAR 2017, Ugglehallen
Röke IBK P16 - Röke IBK P17  -      
09
11:30
lör
11:30    
POJKAR 2015, Höörs Idrottshall
Röke IBK P15 Svart - Frosta IBF P15-1  -      
09
11:30
lör
11:30    
POJKAR 2016, Ugglehallen
IBK Osby PF15/16 - Röke IBK P16  -      
09
11:30
lör
11:30    
POJKAR 2017, Ugglehallen
Röke IBK P17 - Åby IBK Klippan  -      
09
11:00
lör
11:00    
FLICKOR 2015-2016, T4 Sporthall
IK Stanstad F15-17 - Röke IBK F15-17  -      
09
11:00
lör
11:00    
FLICKOR 2017, T4 Sporthall
IK Stanstad F15-17 - Röke IBK F15-17  -      
09
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2014, Nosabyhallen
Röke IBK P14 - Lönsboda IBK P/F-14  -      
09
10:45
lör
10:45    
POJKAR 2015, Höörs Idrottshall
Lönsboda IBK P/F15 Röd - Röke IBK P15 Svart  -      
09
10:45
lör
10:45    
POJKAR 2015, Höörs Idrottshall
Röke IBK P15 Svart - Lönsboda IBK P/F15 Svart  -      
09
10:00
lör
10:00    
FLICKOR 2015-2016, T4 Sporthall
Gantofta IBK F16 - IK Stanstad F15-17  -      
09
10:00
lör
10:00    
FLICKOR 2015-2016, T4 Sporthall
Röke IBK F15/16 - Hjärnarps IBK F16/17  -      
09
10:00
lör
10:00    
FLICKOR 2017, T4 Sporthall
Röke IBK F15/16 - Hjärnarps IBK F16/17  -      
09
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2014, Nosabyhallen
Willands IBK PF13 Svart - Röke IBK P14  -      
09
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2015, Höörs Idrottshall
Frosta lag 1&2, Lönsboda lag Röd&Svart - Röke IBK P15 Svart  -      
09
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 2015-2016, T4 Sporthall
Eslövs IBF F15/16 - Röke IBK F15/16  -      
09
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 2017, T4 Sporthall
Röke IBK F15-17 - Gantofta IBK F16  -      
08
20:00
fre
20:00    
DAM A, D1, Kungsgårdshallen
FBC Engelholm - Röke IBK A6  -  2  
 
03
17:30
sön
17:30    
POJKAR 2009, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10/11 - Röke IBK P092  -  3  
03
16:00
sön
16:00    
DAM A, D1, Qpoolen
Röke IBK A - Malmö FBC Utveckling10  -  2  
03
13:00
sön
13:00    
HERR A, H2, Qpoolen
Röke IBK - Höllvikens IBF B6  -  5  
03
11:00
sön
11:00    
Röke IBK F10-12 - FC Helsingborg F09-114  -  3  
03
09:00
sön
09:00    
Röke IBK P07-08 - Örkelljunga IF P07/095  -  6  
02
14:00
lör
14:00    
POJKAR 2007-2008, Osby Sporthall
Osby/Röke - IBK Lund P2007-2009 Sandby  -      
02
12:20
lör
12:20    
FLICKOR 2013-2014, T4 Sporthall
Röke IBK F13-14 - FC Helsingborg F12-13  -      
02
11:30
lör
11:30    
FLICKOR 2015-2016, Arena Åstorp
Röke IBK F15/16 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit  -      
02
10:45
lör
10:45    
FLICKOR 2015-2016, Arena Åstorp
Lomma FBC F14-16 - Röke IBK F15/16  -      
02
10:20
lör
10:20    
FLICKOR 2013-2014, T4 Sporthall
Höganäs IBF F12/13 - Röke IBK F13-14  -      
02
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 2013-2014, T4 Sporthall
Röke IBK F13-14 - Munka-Ljungby IBK F12-15  -      
01
19:30
fre
19:30    
HERRJUNIOR 18, Qpoolen
Röke IBK - Munka-Ljungby  -      
NOVEMBER 2023
 
26
15:15
sön
15:15    
POJKAR 2009, Bortamatch
 
Gantofta IBK - Röke IBK POJKAR 2009  -      
26
15:00
sön
15:00    
DAM A, D1, Qpoolen
Röke IBK A - IK Stanstad4  -  2  
26
13:00
sön
13:00    
POJKAR 2010, Qpoolen
Röke IBK P10 - Båstads GIF P10/116  -  1  
26
12:00
sön
12:00    
POJKAR 2011-2012, Söndrebaljshallen
Röke IBK Pojkar 11-12 - Höganäs IBF P12/13  -      
26
11:00
sön
11:00    
POJKAR 2007-2008, Korsbackahallen
Kävlinge IBK P06/07 - Röke IBK P07-081  -  7  
26
11:00
sön
11:00    
Röke IBK P11-12 - VV-84 SK Bjuv P/F11-124  -  8  
26
11:00
sön
11:00    
POJKAR 2011-2012, Söndrebaljshallen
Hjärnarps IBK P11/12 - Röke IBK Pojkar 11-12  -      
25
15:15
lör
15:15    
HERR A, H2, Söderslättshallen B
Palmstaden IK A - Röke IBK8  -  3  
25
11:00
lör
11:00    
HERRJUNIOR 18, Halörhallen
Höllviken - Röke IBK  -      
25
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2015, T4 Sporthall
Röke IBK Pojkar 16 - Röke IBK P15 Svart  -      
25
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2015, T4 Sporthall
FBC Viljan P14-17-1 - Röke IBK P15 Svart  -      
25
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2007-2008, FORUM Örkelljunga
Osby/Röke - Örkelljunga IF P07/09  -      
25
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2016, T4 Sporthall
FBC Viljan P14-17-1 - Röke IBK Pojkar 16  -      
25
09:00
lör
09:00    
POJKAR 2015, T4 Sporthall
Röke IBK P15 Svart - FBC Viljan P14-17-1  -      
25
08:15
lör
08:15    
POJKAR 2015, T4 Sporthall
Röke IBK P15 Svart - Bromölla IBK 14/15 1  -      
22
19:30
ons
19:30    
POJKAR 2010, Tyrs Hov Sportcenter
Röke IBK P10 - FBC Viljan P098  -  6  
 
19
15:30
sön
15:30    
POJKAR 2007-2008, Bråhögshallen
IK Stanstad P07 - Röke IBK P07-082  -  2  
19
15:00
sön
15:00    
HERR A, H2, Qpoolen
Röke IBK - Skurups IBK8  -  2  
19
14:00
sön
14:00    
POJKAR 2014, Ugglehallen
Frosta IBF P13/14 - Röke IBK P14  -      
19
13:30
sön
13:30    
POJKAR 2010, Höganäs Sportcenter B
Höganäs IBF P09-11 - Röke IBK P105  -  4  
19
13:15
sön
13:15    
POJKAR 2014, Ugglehallen
Röke IBK P14 - Perstorp Bälinge IK P12/13  -      
19
12:00
sön
12:00    
FLICKOR 2010-2012, Höganäs Sportcenter B
Höganäs IBF F09-11 - Röke IBK F10-128  -  4  
19
12:00
sön
12:00    
POJKAR 2007-2008, Korsbackahallen
Osby/Röke - Kävlinge IBK P06/07  -      
19
12:00
sön
12:00    
POJKAR 2009, Qpoolen
Röke IBK P09 - IBK Osby P09/105  -  6  
19
11:00
sön
11:00    
Röke IBK P11-12 - FC Helsingborg P112  -  8  
18
16:15
lör
16:15    
FLICKOR 2015-2016, Gantoftahallen
Röke IBK F15/16 - Gantofta IBK F16  -      
18
16:00
lör
16:00    
HERRJUNIOR 18, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona - Röke IBK  -      
18
15:30
lör
15:30    
FLICKOR 2015-2016, Gantoftahallen
Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - Röke IBK F15/16  -      
18
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2011-2012, T4 Sporthall
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Röke IBK Pojkar 11-12  -      
18
09:00
lör
09:00    
POJKAR 2011-2012, T4 Sporthall
Röke IBK Pojkar 11-12 - IBK Osby P11  -      
17
19:30
fre
19:30    
DAM A, D1, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona - Röke IBK A0  -  14
 
12
19:00
sön
19:00    
HERR A, H2, Qpoolen
Röke IBK - FBC Helsingborg A3  -  5  
12
16:00
sön
16:00    
DAM A, D1, Qpoolen
Röke IBK A - Skurups IBK A6  -  4  
11
16:45
lör
16:45    
POJKAR 2013, Osby Sporthall
Röke IBK P13 - Frosta IBF P13/14  -      
11
16:30
lör
16:30    
FLICKOR 2013-2014, Häljarps Idrottshall
FBC Engelholm F12/F13 - Röke IBK F13-14  -      
11
15:45
lör
15:45    
FLICKOR 2013-2014, Häljarps Idrottshall
Röke IBK F13-14 - FC Helsingborg F12-13  -      
11
15:00
lör
15:00    
FLICKOR 2015-2016, Helsingborg Arena C
FC Helsingborg F14-15 - Röke IBK F15/16  -      
11
15:00
lör
15:00    
POJKAR 2013, Höörs Idrottshall
Röke IBK P13 - Willands IBK PF13 Grön  -      
11
14:45
lör
14:45    
POJKAR 2011-2012, Gantoftahallen
Gantofta IBK P12 - Röke IBK P11-125  -  0  
11
14:15
lör
14:15    
FLICKOR 2015-2016, Helsingborg Arena C
Röke IBK F15/16 - Lomma FBC F14-16  -      
11
14:00
lör
14:00    
POJKAR 2013, Höörs Idrottshall
Frosta IBF P13/14 - Röke IBK P13  -      
11
13:30
lör
13:30    
FLICKOR 2013-2014, Häljarps Idrottshall
Häljarps SK F13/14/15 - Röke IBK F13-14  -      
11
12:15
lör
12:15    
POJKAR 2016, Höörs Idrottshall
Lönsboda IBK P/F16 - Röke IBK P16  -      
11
11:30
lör
11:30    
POJKAR 2017, Höörs Idrottshall
Röke IBK P17 - Perstorp Bälinge IK F/P15-17  -      
11
10:45
lör
10:45    
POJKAR 2016, Höörs Idrottshall
Röke IBK P16 - Åby IBK Klippan  -      
11
10:30
lör
10:30    
FLICKOR 2017, Höganäs Sportcenter B
Röke IBK F15-17 - IBK Lund F15-16 Sandby  -      
11
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2010, T4 Sporthall
Röke IBK P10 - Hofterups IBF P107  -  1  
11
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2017, Höörs Idrottshall
Frosta IBF P16 - Röke IBK P17  -      
11
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 2017, Höganäs Sportcenter B
Malmhaug IBF F16 Kulladal - Röke IBK F17  -      
08
18:15
ons
18:15    
POJKAR 2009, Förslövs Idrottshall
Förslövs IF P/F 09-11 - Röke IBK P092  -  5  
07
19:30
tis
19:30    
POJKAR 2007-2008, T4 Sporthall
Röke IBK P07-08 - IBK Osby/Röke IBK P074  -  2  
OKTOBER 2023
 
29
19:00
sön
19:00    
DAM A, D1, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS A - Röke IBK A6  -  3  
28
14:00
lör
14:00    
POJKAR 2007-2008, Osby Sporthall
Osby/Röke - IBK Landskrona P16  -      
28
13:00
lör
13:00    
HERR A, H2, Slättängshallen
Lomma FBC - Röke IBK6  -  9  
28
13:00
lör
13:00    
POJKAR 2010, Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Svart - Röke IBK P103  -  12
 
22
13:45
sön
13:45    
HERR A, H2, Lerbäckshallen A
IBK Lund A - Röke IBK8  -  2  
22
13:00
sön
13:00    
FLICKOR 2010-2012, Osby Sporthall
IBK Osby F10/11 - Röke IBK F10-127  -  4  
22
11:00
sön
11:00    
POJKAR 2009, T4 Sporthall
Röke IBK P09 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/102  -  4  
22
09:00
sön
09:00    
POJKAR 2011-2012, T4 Sporthall
Röke IBK P11-12 - Lönsboda IBK P 11-126  -  3  
21
15:30
lör
15:30    
POJKAR 2007-2008, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona P16 - Röke IBK P07-082  -  3  
21
15:00
lör
15:00    
POJKAR 2014, T4 Sporthall
Frosta IBF P13/14 - Röke IBK P14  -      
21
14:00
lör
14:00    
POJKAR 2007-2008, Osby Sporthall
Osby/Röke - IK Stanstad P07  -      
21
12:00
lör
12:00    
POJKAR 2014, T4 Sporthall
Röke IBK P14 - Örkelljunga IF P13/14  -      
21
11:45
lör
11:45    
POJKAR 2016, Lönsboda Sporthall
Röke IBK Pojkar 16 - Örkelljunga IF P14/15  -      
21
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2010, T4 Sporthall
Röke IBK P10 - FBC Engelholm P119  -  6  
21
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2016, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK P/F15 Röd - Röke IBK Pojkar 16  -      
20
19:30
fre
19:30    
HERRJUNIOR 18, T4 Sporthall
Röke IBK - Lönsboda   -      
18
19:30
ons
19:30    
DAM A, D1, Qpoolen
Röke IBK A - Munka-Ljungby IBK A4  -  6  
 
15
15:00
sön
15:00    
HERR A, H2, Qpoolen
Röke IBK - IBK Landskrona7  -  8  
15
12:00
sön
12:00    
POJKAR 2009, Qpoolen
Röke IBK P09 - Perstorp Bälinge IK P0811  -  2  
15
11:00
sön
11:00    
Röke IBK P07-08 - IBK Lund P2007-2009 Sandby4  -  8  
15
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 2015-2016, Arena Åstorp
Röke IBK F15/16 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart  -      
15
09:45
sön
09:45    
FLICKOR 2015-2016, Arena Åstorp
Gantofta IBK F15-2 - Röke IBK F15/16  -      
14
17:00
lör
17:00    
POJKAR 2011-2012, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P11 - Röke IBK P11-128  -  2  
14
16:30
lör
16:30    
DAM A, D1, Gantoftahallen
Gantofta IBK - Röke IBK A4  -  7  
14
15:50
lör
15:50    
FLICKOR 2013-2014, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm F12/F13 - Röke IBK F13-14  -      
14
15:00
lör
15:00    
HERRJUNIOR 18, Genarps Idrottshall
Genarp - Röke IBK  -      
14
14:30
lör
14:30    
FLICKOR 2013-2014, Ängelholms Idrottshall
VV-84 SK Bjuv F 12-14 - Röke IBK F13-14  -      
14
14:00
lör
14:00    
FLICKOR 2010-2012, Häljarps Idrottshall
Häljarps SK F09/10 - Röke IBK F10-127  -  0  
14
14:00
lör
14:00    
POJKAR 2013, Nosabyhallen
Perstorp Bälinge IK P12/13 - Röke IBK P13  -      
14
13:15
lör
13:15    
POJKAR 2013, Nosabyhallen
Röke IBK P13 - Willands IBK PF13 Grön  -      
14
13:10
lör
13:10    
FLICKOR 2013-2014, Ängelholms Idrottshall
Röke IBK F13-14 - Höganäs IBF F12/13  -      
14
12:15
lör
12:15    
FLICKOR 2015-2016, Söndrebaljshallen
Röke IBK F15/16 - Hjärnarps IBK F16/17  -      
14
12:00
lör
12:00    
POJKAR 2017, T4 Sporthall
Röke IBK P17 - Åby IBK Klippan  -      
14
11:30
lör
11:30    
FLICKOR 2017, Söndrebaljshallen
Gantofta IBK F16 - Röke IBK F15-17  -      
14
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2015, Ljungbyheds Idrottshall
Röke IBK P15 Svart - FBC Viljan P14-17-1  -      
14
11:00
lör
11:00    
POJKAR 2016, T4 Sporthall
Perstorp Bälinge IK F/P15-17 - Röke IBK P16  -      
14
10:45
lör
10:45    
FLICKOR 2015-2016, Söndrebaljshallen
Höganäs IBF F16 - Röke IBK F15/16  -      
14
10:15
lör
10:15    
POJKAR 2015, Ljungbyheds Idrottshall
Röke IBK P15 Svart - Frosta IBF P15-1  -      
14
10:15
lör
10:15    
POJKAR 2015, Ljungbyheds Idrottshall
Frosta IBF P15-2 - Röke IBK P15 Svart  -      
14
10:00
lör
10:00    
FLICKOR 2017, Söndrebaljshallen
Röke IBK F15-17 - Höganäs IBF F16  -      
14
09:30
lör
09:30    
POJKAR 2015, Ljungbyheds Idrottshall
FBC Viljan PF14-17-2 - Röke IBK P15 Svart  -      
14
09:00
lör
09:00    
POJKAR 2017, T4 Sporthall
Lönsboda IBK P/F16 - Röke IBK P17  -      
14
08:00
lör
08:00    
POJKAR 2016, T4 Sporthall
Röke IBK P16 - Frosta IBF P16  -      
 
08
16:30
sön
16:30    
POJKAR 2010, Strandängsskolan
Båstads GIF P10/11 - Röke IBK P105  -  5  
08
16:00
sön
16:00    
DAM A, D1, Qpoolen
Röke IBK A - IBK Lund A3  -  6  
08
14:00
sön
14:00    
Röke IBK F10-12 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/101  -  14
08
11:00
sön
11:00    
POJKAR 2007-2008, FORUM Örkelljunga
Örkelljunga IF P07/09 - Röke IBK P07-085  -  4  
07
11:10
lör
11:10    
POJKAR 2007-2008, Killebäckshallen
Osby/Röke - IBK Lund P2007-2009 Sandby  -      
06
19:30
fre
19:30    
HERRJUNIOR 18, Qpoolen
Röke IBK - Lund   -      
05
20:00
tor
20:00    
HERR A, H2, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK - Röke IBK4  -  3  
 
01
15:00
sön
15:00    
HERR A, H2, Qpoolen
Röke IBK - FBC Engelholm A4  -  12
01
13:00
sön
13:00    
Röke IBK P07-08 - Kävlinge IBK P06/074  -  0  
SEPTEMBER 2023
 
30
15:00
lör
15:00    
DAM A, D1, Halörhallen
Höllvikens IBF A - Röke IBK A5  -  3  
30
14:00
lör
14:00    
POJKAR 2007-2008, Osby Sporthall
Osby/Röke - Örkelljunga  -      
25
17:45
mån
17:45    
POJKAR 2009, Bortamatch
Åstorp/Kvidinge - Röke IBK  -      
 
24
12:00
sön
12:00    
DAM A, D1, Qpoolen
Röke IBK A - Malmhaug IBF A8  -  5  
23
13:00
lör
13:00    
POJKAR 2007-2008, Bortamatch
Malmö - Röke IBK  -      
22
20:00
fre
20:00    
HERR A, H2, Eslövshallen B
Eslövs IBF A - Röke IBK5  -  2  
20
19:45
ons
19:45    
Röke IBK - Röke IBK D1  -      
19
18:30
tis
18:30    
POJKAR 2007-2008, Forum Örkelljunga
Röke IBK - Örkelljunga  -      
 
10
14:00
sön
14:00    
FLICKOR 2010-2012, Samling 14:15
Internt mot Röke p10 - Röke IBK  -      
09
10:00
lör
10:00    
POJKAR 2009, Helsingborg
 
- Röke IBK  -      
09
08:00
lör
08:00    
POJKAR 2009, Bortamatch
FC Helsingborg - Röke IBK  -      
 
02
11:00
lör
11:00    
FLICKOR 2010-2012, Tyrs Hov Sportcenter
Röke IBK - Olika   -      
AUGUSTI 2023
 
27
14:00
sön
14:00    
POJKAR 2010, Qpoolen
Röke IBK - Bjärreds IBK  -      
25
19:00
fre
19:00    
POJKAR 2010, Qpoolen
Röke IBK - Bjärreds IBK  -      
22
19:00
tis
19:00    
HERRJUNIOR 18, Qpoolen
Röke IBK - Lund  -      
JULI 2023
 
31
09:30
mån
09:30    
POJKAR 2014, Ängelholm
 
- Röke IBK  -      
 
Sponsorer